Wraptex

 

 

Pod nazwą Wraptex kryje się cały szereg produktów, przeznaczonych do pakowania, wiązania, pętelkowania, mocowania czy wieszania. Asortyment marki Wraptex jest zatem niezwykle wszechstronny i przydatny w wielu dziedzinach: od użytku do celów prywatnych, przez transport, spedycję i logistykę, aż po przemysł spożywczy.

Jako czołowy producent sznurków w Polsce, w naszej ofercie nie mogło braknąć polipropylenowych sznurków pakowych. Produkowne z 2, 3 lub 4 żył, gwarantują wysoką wytrzymałość i są używane do różnych celów: opakowywania produktów, wiązania paczek, mocowania czy wieszania bielizny. Wytwarzamy również specjalny rodzaj sznurka, przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który znajduje zastosowanie w zakładach przetwórstwa mięsnego do wiązania wędlin.

Terplast Sp. z o.o. jest także jednym z największych w Polsce producentem taśm polipropylenowych. Ten materiał opakowaniowy najlepiej sprawdza się do zabezpieczania towaru podczas transportu i magazynowania. Taśmy opakowaniowe są używane do spinania palet i ładunków (drewno, kostka brukowa, płytki ceramiczne itp.). Bezpośrednimi odbiorcami naszych taśm są najwięksi w kraju dystrybutorzy, a także fabryki oraz firmy kurierskie i spedycyjne.

Standardowa oferta taśm obejmuje taśmy o szerokości w przedziale 5 - 19 mm i grubości 0,3 - 0,9 mm w wielu kolorach. Ponieważ taśmy produkujemy "od zera", istnieje możliwość dopasowania paramterów pod indywiualne zamówienie, wytworzenia produktu o niestandardowych wymiarach czy wykonania nadruku na gotowym wyrobie. Wysoką jakość taśm potwierdza ogromne zainteresowanie wśród nabywców z kraju, Europy i świata.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż akcesoriów do taśm spinających: napinaczy, paskowaczy, odwijaczy, półautomatów, zapinek blaszanych oraz spinaczy drucianych.

Bogaty asortyment marki Wraptex domykają siatki do paletowania oraz przędza polipropylenowa, stosowana m.in. do produkcji sznurków, sznurowadeł, lin, sieci, siatek, tkanin dekoracyjnych, chust, zasłon, wykładzin, dywanów.