TERPLAST Sp. z o.o. Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

 

 

 

Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Terplast Sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją. Swoją działalność produkcyjną rozpoczęliśmy w 1984r., jako pierwsi w centralnej Polsce. 1 lipca 1994r. przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością ze stuprocentowym udziałem kapitału polskiego. Następne lata zaowocowały otwarciem drugiego zakładu produkcyjnego w Sieradzu oraz zakupem zakładu Chemitex w  Sochaczewie. W 2004r. dołączył do nas jeszcze jeden zakład produkcyjny „Agro-Poli” Sp. z o.o. w Stróży k/Kraśnika, dzięki czemu utworzyliśmy Grupę Terplast.

  

Posiadamy niezwykle bogaty asortyment  sznurków, taśm, lin, przędzy polipropylenowej oraz urządzeń i akcesoriów do spinania, który od lat odnosi liczne sukcesy. Jest on stale poszerzany, aby sprostać wymaganiom klientów. Dbamy o udoskonalanie technologii produkcji, aby zapewnić odpowiednią jakość i niezawodność oferowanych produktów. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu zapewniamy wysoką jakość produktów oraz fachowe doradztwo podczas zakupu.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy kompetentną i miłą obsługę pracowników z działu handlowego, którzy odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania dotyczące oferty naszej firmy.

Zarząd spółki tworzą obecnie:

Prezes Zarządu – Piotr Piankowski